O nás

Naša spoločnosť sa snaží vytvárať komplexný svet služieb, ktorých cieľom je riešenie špecifických potrieb nášho zákazníka bez ohľadu na to, či ide o vyspelé technológie v oblasti medicínskej diagnostiky, priemyslu alebo digitalizácia v oblasti IT.

V rámci snahy dosiahnuť tento cieľ sa neustále snažíme podnikať kroky a zmeny, vďaka ktorým môžeme pomáhať a podporovať stále sa rozrastajúcu skupinu našich spokojných klientov.

25+ rokov

na slovenskom trhu

MEDIC LABOR pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam rozumieme jedinečným potrebám a výzvam zákazníkov a dokážeme ich adresovať prostredníctvom našich inovatívnych riešení. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom a partnerom zlepšiť efektivitu, produktivitu a konkurencie-schopnosť prostredníctvom nami ponúkaných produktov a riešení na kľúč.

Ponúkame širokú škálu produktov a služieb, ktoré zahŕňajú laboratórne a prístrojové vybavenie PerkinElmer, lifescience a diagnostické technológie Revvity, automatizáciu procesov, cloudové a softvérové riešenia, analýzu dát, a ďalšie inovatívne nástroje. Tieto technológie umožňujú organizáciám zefektívniť svoje pracovné postupy, optimalizovať využívanie zdrojov, zlepšiť komunikáciu a riadenie informácií a dosiahnuť vysokú úroveň presnosti a kvality.

Odborný tím

Náš tím odborníkov je pripravený pomôcť Vám riešiť Vaše problémy a odpovedať na Vaše otázky. Pre dosiahnutie tohto cieľa ponúkame našim zákazníkom po dodaní našich produktov a služieb aj následnú technickú a aplikačnú podporu pre zaistenie plynulého chodu ich prevádzky.