Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

laboratory and medical technologies for You

laboratory and medical technologies for You

Servisné kontrakty

Servisné kontrakty

NAŠA SPOLOČNOSŤ SA SNAŽÍ O ZNÍŽENIE NÁKLADOV NA SERVIS A PODPORU VAŠICH ZARIADENÍ NA MAXIMUM A PRE DOSIAHNUTIE DANÉHO CIEĽA PONÚKAME NAŠIM ZÁKAZNÍKOM SERVISNÉ KONTRAKTY, KTORÉ VÝRAZNE ZNIŽUJÚ CELKOVÉ NÁKLADY NA PREVÁDZKU PRÍSTROJOVÉHO VYBAVENIA. ZÁROVEŇ SERVISNÝ KONTRAKT ZNIŽUJE ADMINISTRATÍVNU NÁROČNOSŤ PRI ZADÁVANÍ POŽIADAVKY NA SERVISNÝ ZÁSAH Z DÔVODU, ŽE NIE JE NUTNÉ VYBAVOVAŤ OBJEDNÁVKU. TÁTO FORMA PODPORY POSKYTUJE ZÁKAZNÍKOVI MOŽNOSŤ GARANCIE ČASU ODOZVY. V PRÍPADE, ŽE EŠTE NEMÁTE UZATVORENÝ SERVISNÝ KONTRAKT NA VÁŠ PRÍSTROJ, KONTAKTUJTE NÁS. NAŠI OBCHODNÍ ŠPECIALISTI VÁM RADI VYPRACUJÚ CENOVÚ PONUKU, KTORÁ DEMONŠTRUJE VÝHODNOSŤ SERVISNÉHO KONTRAKTU PRE VÁS.
Telefonická podpora

Telefonická podpora

V PRÍPADE POTREBY SERVISNÉHO ZÁSAHU NÁS KONTAKTUJTE CEZ NAŠU REPREZENTATÍVNU KANCELÁRIU. REPREZENTATÍVNA KANCELÁRIA JE VÁM K DISPOZÍCII V PRACOVNÝCH DŇOCH OD 8:00 DO 17:00. DOVOĽUJE VÁM PRIAMO KONTAKTOVAŤ KOMPETENTNÚ OSOBU, KTORÁ ZABEZPEČÍ SERVISNÉHO ŠPECIALISTU, KTORÝ BUDE RIEŠIŤ VÁŠ TECHNICKÝ PROBLÉM.
IT podpora

IT podpora

PRE ZÁKAZNÍKOV, KTORÍ VYUŽÍVAJÚ NAŠE IT RIEŠENIA, JE URČENÝ ŠPECIALIZOVANÝ WWW PORTÁL EXTRANET.MEDIC-LABOR.SK. POMOCOU TOHTO PORTÁLU VEDIA NAŠI ZÁKAZNÍCI ZADÁVAŤ VŠETKY POŽIADAVKY NA OPRAVY A NOVÉ FUNKCIONALITY SYSTÉMOV, KTORÉ SÚ POD NAŠOU SPRÁVOU. V PRÍPADE, ŽE PROBLÉM JE NA STRANE KLIENTOVHO PC, JE MOŽNÉ REALIZOVAŤ VZDIALENÚ DIAGNOSTIKU POČÍTAČA POMOCOU CERTIFIKOVANEJ SLUŽBY PRE REMOTE ACCESS. PODMIENKOU VYUŽITIA TEJTO SLUŽBY JE INŠTALÁCIA PRÍSLUŠNÉHO PROGRAMOVÉHO VYBAVENIA NA PC KLIENTA. PODPOROVANÉ OPERAČNÉ SYSTÉMY SÚ WINDOWS XP, VISTA, 7 A MAC OS X. INŠTALAČNÝ PROGRAM A POSTUP SÚ UVEREJNENÉ NA PORTÁLE.

Search